fbpx

Z okazji zbliżających się Dni Babci i Dziadka zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej oferty.

Czyż nie miło byłoby spędzić trochę wspólnego, wartościowego czasu wspólnie z wnukami i dziadkami? Rozległe tereny rezerwatu archeologicznego to wspaniałe miejsce na spokojny spacer, w trakcie którego w otoczeniu natury i rekonstrukcji zabytków będziecie mogli odetchnąć od codziennego zgiełku. Czekające na Was wystawy z pewnością sprowokują do dyskusji, zaś kontakt z żywymi zwierzętami będzie miłym dodatkiem do całej wycieczki.

W całym tygodniu, od 20 do 26 stycznia, wszystkie osoby, które w kasie użyją hasła Dzień Babci i Dziadka w Biskupinie, otrzymają specjalne bilety wstępu za jedynie 4 zł!

Przygotowaliśmy coś jeszcze! 21 i 22 stycznia, o godzinie 13.00 będziecie mogli wziąć udział w warsztatach lepienia naczyń z gliny, w cenie ośmiu złotych za osobę. Wystarczy zapamiętać hasło!

Seniorzy – obojętnie, czy chcecie zabrać swoje wnuki na wycieczkę, czy też przyjechać do nas sami – zapraszamy!
To również wspaniała okazja dla wnuków, by zabrać swoje Babci i Dziadków na wspaniałą przygodę!

Do zobaczenia w Biskupinie!

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

logo1 logo3Portal jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego