Wielkimi krokami zbliża się jubileuszowa, 10. edycja Biskupińskiego Turnieju Łuczniczego! Już niedługo, w dniach 14-15 lipca, nasze Muzeum ponownie wypełni się amatorami łucznictwa historycznego.

 

Zapraszamy serdecznie na jubileuszową, dziesiątą edycję Biskupińskiego Turnieju Łuczniczego! W ciągu minionej dekady wydarzenie to urosło do rangi imprezy popularnej zarówno w kraju, jak i poza jego granicami i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. W tym roku przygotowaliśmy kilka nowości w konkurencjach turniejowych, o których więcej opowiemy niebawem.

Wszystkich  zainteresowanych wzięciem udziału w turnieju zapraszamy zapoznania się z REGULAMINEM (kliknij, aby pobrać) oraz do wypełnienia i odesłania we wskazany adres KARTY ZGŁOSZENIOWEJ (kliknij, aby pobrać).

Zapraszamy!

  • logo1
  • logo2
  • logo3
  • Portal jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego