fbpx

Po dwóch latach przerwy powraca Noc Muzeów, podczas której muzea w całym kraju są dostępne dla zwiedzających w godzinach wieczornych.

Już 14 maja od godziny 18:00 będzie można zwiedzić Muzeum o nietypowej porze oraz wziąć udział w… no właśnie, skoro to Tajemnicza Noc w Muzeum to nie zdradzimy, co dla Was przygotowaliśmy.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego aby wziąć udział w wydarzeniu należy wysłać zgłoszenie na adres: m.stawniak@biskupin.pl
W zgłoszeniu prosimy wpisać imię i nazwisko osoby biorącej udział w wydarzeniu – potwierdzimy udział w wiadomości zwrotnej. Na zgłoszenia czekamy do 12 maja do godziny 23:59.
Liczba miejsc jest ograniczona, a udział w wydarzeniu bezpłatny!
Oferta skierowana jest do osób indywidualnych.

Zachęcamy do pozostania u nas na dłużej – nasze Muzeum posiada własną bazę noclegową, Dom Muzealnika, gdzie można zarezerwować nocleg.

 

logo1 logo3Portal jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego